Dwóch nowych prawników dołącza do zespołu GFP Legal

W listopadzie i grudniu 2019 r. do zespołu Kancelarii Prawnej GFP Legal dołączyło dwóch nowych prawników: Gracja Ponikowska i Barbara Helik.

Gracja Ponikowska jest absolwentką prawa międzynarodowego oraz europejskiego na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym roku ukończyła również studia podyplomowe (LL.M.) ze specjalizacją z prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA School of Law). Gracja odbyła staż w Parlamencie Europejskim, uczestniczyła w pracach zespołu International Justice Project Wysokiego komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw praw człowieka w dziedzinie biznesu i praw człowieka (University of California, Los Angeles), oraz w organizacji wydarzeń prowadzących do objęcia przez Rzeczpospolitą Polską niestałego miejsca w Radzie Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-2019 (w ramach Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy ONZ w Nowym Jorku).

Barbara Helik – jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym roku uzyskała pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską i oczekuje na wpis aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Basia specjalizuje się w prawie procesowym, a w kancelarii odpowiadać będzie za prowadzenie procesów związanych z windykacją należności pieniężnych dla jednego z naszych kluczowych klientów.

 

Informacja prasowa:

Grzelczak Fogel i Partnerzy 

Spółka Partnerska Radców Prawnych

ul. Kościerzyńska 32

51-430 Wrocław

www.gfplegal.pl