Compliance w e-sklepie. Prawne aspekty prowadzenia sklepu internetowego – bezpłatny e-book

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga spełnienia szeregu wymogów wynikających z rozlicznych, a do tego stale zmieniających się regulacji prawnych. Chodzi zwłaszcza o kwestie związane z ochroną konsumentów, świadczeniem usług drogą elektroniczną czy ochroną danych osobowych pozyskiwanych i przetwarzanych w ramach działalności e-sklepu. Kluczowym pozostaje zatem zapewnienie, aby prowadzona w ramach tych sklepów działalność była zgodna z prawem (tzw. compliance).

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy publikację „Compliance w e-sklepie. Prawne aspekty prowadzenia sklepu internetowego” dostępną w formie e-booka. W przystępny sposób omawiamy w niej kwestie prawne związane m.in. z tworzeniem regulaminów, odpowiedzialnością sprzedawcy za produkt czy ochroną danych osobowych.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać pełną wersję e-booka, prosimy o polubienie profilu naszej kancelarii na FB (https://www.facebook.com/gfplegal/) oraz wysłanie maila na adres kancelaria@gfplegal.pl. E-book udostępnimy Państwu bezpłatnie. Będziecie Państwo mogli korzystać z niego na własne potrzeby i dowolnie go rozpowszechniać w niezmienionej formie z zastrzeżeniem pozostałych praw autorskich.

Compliance w e-sklepie – wybrane fragmenty ebooka