GFP Legal to nowoczesna kancelaria prawna z siedzibą we Wrocławiu. Mimo że jesteśmy kancelarią lokalną, działamy na terenie całego kraju, a w razie potrzeby wspieramy klientów również w realizacji zagranicznych projektów.

Niezależnie od tego, czy prowadzicie Państwo start-up, czy zarządzacie dużą firmą o ustabilizowanej pozycji rynkowej, nasza kancelaria ma potencjał i doświadczenie, by pomóc Wam sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Klienci współpracują z nami, bo rozumiemy ich biznes i razem szukamy najlepszych rozwiązań, a nasza rozległa wiedza branżowa i wieloletnia praktyka gwarantują najwyższą jakość usług. Nie boimy się nowych technologii i cenimy nieszablonowe myślenie, bo kto powiedział, że do celu zawsze trzeba iść tą samą drogą? Dzisiejsza rzeczywistość błyskawicznie się zmienia, więc jesteśmy o krok do przodu, troszcząc się o to, by o krok do przodu byli również nasi klienci.

Nie chodzi nam jednak wyłącznie o to, by oferować usługi doradcze na najwyższym poziomie. Zależy nam na tym, by budować trwałe relacje biznesowe z naszymi klientami. Jesteśmy elastyczni, otwarci i chcemy, by nasi klienci odnosili sukcesy – czy to w rozwijaniu biznesu, chwytaniu nadarzających się okazji rynkowych, czy też w zakresie minimalizacji ryzyka. Zależy nam na tym, bo Państwa sukces jest też naszym sukcesem.

Piotr Grzelczak

Piotr Grzelczak

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa budowlanego, własności intelektualnej i ochrony danych osobowych oraz prawa gospodarczego.

W ramach kancelarii GFP Legal Piotr jest odpowiedzialny za doradztwo na rzecz podmiotów z sektora IT i nowych technologii oraz sektora automotive, z którymi jest związany od lat. Koordynuje ponadto pomoc prawną w sprawach dotyczących inwestycji infrastrukturalnych.

Piotr ma duże doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej spółek kapitałowych, prowadzeniu procesów M&A (w tym badań due diligence) oraz reprezentowaniu klientów w sporach sądowych związanych z realizacją lub rozliczaniem inwestycji infrastrukturalnych.

Skontaktuj się

+48 792 917 998

piotr.grzelczak@gfplegal.pl

Języki: polski, angielski

Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Uniwersytet Mannheim
  • Uniwersytet Humboldta w Berlinie
  • Uniwersytet Cambridge
  • Truman State University
Bartosz Fogel

Bartosz Fogel

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa medycznego, farmaceutycznego i spożywczego, a także w kompleksowej obsłudze organizacji pozarządowych (NGOs) i podmiotów z sektora odnawialnych źródeł energii (OZE).

W ramach kancelarii GFP Legal Bartosz jest odpowiedzialny za doradztwo na rzecz podmiotów z branży medycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej i spożywczej, z którą jest związany od lat. Doradza także podmiotom z sektora publicznego i prywatnego w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji w odnawialne źródła energii (OZE) oraz koordynuje świadczenie usług prawnych na rzecz jednostek z sektora NGOs

Bartosz ma bogate doświadczenie w obsłudze firm farmaceutycznych, spożywczych i sieci aptek, którym pomagał m.in. w zakresie organizacji procesów dystrybucyjnych i sprzedażowych oraz reklamy i promocji. Jest również doświadczonym prawnikiem procesowym.

Bartosz jest wykładowcą akademickim. Prowadził liczne szkolenia i kursy, w tym także w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.

Skontaktuj się

+48 513 174 801

bartosz.fogel@gfplegal.pl

Języki: polski, angielski

Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Uniwersytet Lapoński w Rovaniemi (Finlandia)